Obchodní zástupce na pozici pronájem pracovních plošin – oblast Praha.

Hledáme obchodního zástupce pro svůj provoz vPraze na pozici pronájmu pracovních plošin – oblast Praha.

Požadujeme: komunikativní schopnosti, min. SŠ vzdělání, pokročilou znalost práce na PC, znalost anglického nebo německého jazyka, znalost problematiky pracovních plošin výhodou. Praxe vobchodu min 1 rok.

Náplň práce: pronájem pracovních plošin, správa pronájmu plošin, kalkulace nabídek, komunikace se svými zákazníky, komunikace sdispečinkem o dopravách plošin, aktivní vyhledávání nových kontaktů.

Nabízíme: Služební automobil, notebook, telefon. Výborné platové ohodnocení závislé na provizním systému. Zajímavou práci vmladém kolektivu a možný profesní růst.

Vpřípadě zájmu volejte na +420312256 409 nebo zasílejte své životopisy na email dlouha@statech.cz, kontaktní osoba Tereza Dlouhá, Počapelská 346, 277 01 Dolní Beřkovice, Česká republika