Servis

NAŠE SERVISNÍ SLUŽBA JE K DISPOZICI 24 HODIN, 7 DNÍ V TÝDNU, 365 DNÍ V ROCE

Servis je vedle pronájmu a prodeje další klíčovou záležitostí našeho byznysu. Na servisní služby klademe mimořádný důraz. Jsme si vědomi, že právě servis vždy ukáže, do jaké míry je firma skutečně spolehlivá a profesionální.

PROVÁDÍME SERVIS PRACOVNÍCH PLOŠIN PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A EVROPĚ

Náš tým servisních mechaniků se může opřít o moderní servisní základnu v Dolních Beřkovicích u Mělníka, která je vybudována na pozemku 23 000 m², kde samotné servisní prostory činí velikost 1 825 m² a nově také o nově vybudovanou základnu v Brně, která leží na pozemku o velikosti 10 000 m² se servisními prostory s velikostí 658 m². Na obou našich základnách najdete myčku strojů, 10t mostový jeřáb a nadstandardně zásobený sklad náhradních dílů. Servis jsme schopni poskytovat i na našich dalších provozovnách v Praze, Českých Budějovicích, Plzni, Hradci Královém a Ostravě,

DOPŘEJTE SI SERVIS VE VŠECH SMĚRECH NA ÚROVNI

Náš servis se řadí k těm nejmodernějším v celé Evropě. Výbava našich servisních vozů je plně připravena k poskytování servisních zásahů u zákazníků nebo na staveništi kdekoli po celé České republice či zahraniční. Provádíme servis a prodej náhradních dílů pro stroje Genie, Teupen, JLG, Isoli, Haulotte, CTE a další známých výrobců. Zázemí nadnárodní společnosti nám umožňuje snadnější přístup k náhradním dílům a technické specifikaci všech světových výrobců.

PROVÁDÍME:

  • Roční prohlídky strojů
  • Revizní zkoušky elektro
  • Revizní zkoušky zdvihacího zařízení
  • Školení obsluh pracovních plošin
  • Prodej náhradních dílů pro pracovní plošiny
Společnost / podnikatel   Soukromá osoba

PŘÍLOHYPovolené formáty: pdf,jpg,png
Max. velikost: 5.00 MB
Soubory: 0 / 5
* pole označená hvězdičkou jsou povinná