Školení

Bezpečná obsluha pracovních plošin

NAVŠTIVTE NAŠE ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO

Pro obsluhu vysokozdvižných plošin je bezpodmínečně nutné vlastnit konkrétní opravnění, které Vám rádi zajistíme. Ke školení obsluh pracovních plošin máme k dispozici nově vybudované školící středisko v Dolních Beřkovicích, kde jsme schopni vyškolit až 40 lidí najednou. Tato školení provádí dva revizní technici z řad našich pracovníků s dlouholetou praxí.

ROČNĚ VYŠKOLÍME PŘES 1 200 OSOB

Získejte užitečné informace od lidí, kteří mají dlouholetou praxi a mnoho zkušeností!

PROVÁDÍME ŠKOLENÍ OBSLUHY MANIPULAČNÍ TECHNIKY:

  • Proškolení základní údržby pracovních plošin
  • Školení obsluhy pracovních plošin
  • Přeškolení, přezkoušení, prověření obsluhy
  • Školení pro práci ve výškách kat. 1 – pro práci s jištěním pomocí záchytného systému
  • Školení a revize na používání OOPP
  • Servisní školení GENIE
  • Školení IPAF

KDE ŠKOLENÍ PROBÍHÁ?

  • Školení je možné uskutečnit v našem školícím středisku v Dolních Beřkovicích a také na všech našich pobočkách. Dle domluvy a dostatečných prostorových možností se naše školení mohou uskutečnit přímo u zákazníka.

JSME ČLENEM IPAF

Od února 2014 jsme se stali členem významného mezinárodního sdružení v oboru zdvihacích zařízení (International Powered Access Federation Limited), celosvětově známé jako IPAF. Sdružení IPAF podporuje bezpečné a účinné používání zdvihacích zařízení po celém světě v tom nejširším slova smyslu - prostřednictvím poskytování informací a technického poradenství, přes ovlivňování a interpretaci právních předpisů a norem.
Sdružení bylo založeno v roce 1983. IPAF je neziskovou organizací členů, která zastupuje zájmy výrobců, distributorů, uživatelů, pronájemců a školících organizací v oboru pracovních plošin. IPAF hraje klíčovou roli při podpoře mnoha postupů bezpečnosti, na kterou je v souvislosti s unifikací legislativy EU kladen stále větší důraz.
Vstup do IPAF pro nás nepochybně znamená další krok k plné profesionalizaci naší práce a sofistikovaného přístupu k našim zákazníkům.

PŘÍLOHYPovolené formáty: pdf,jpg,png
Max. velikost: 5.00 MB
Soubory: 0 / 5
* pole označená hvězdičkou jsou povinná